Kom Vasojevićki
Już w styczniu ustaliliśmy, że po dwutygodniowym urlopie w Tatrach pojedziemy, podobnie zresztą jak w roku poprzednim, na zorganizowaną wycieczkę górską. W zeszłym roku byliśmy w Rumunii, teraz więc nabraliśmy ochotę na Czarnogórę. Po bardzo pochlebnych opiniach od „rumuńskich wycieczkowiczów” na temat biura podróży PTTK Rzeszów, to właśnie z nim udaliśmy się na Bałkany. Podróż […]